אודות Mlily מזרוני Mlily - איכות שינה איכות חיים

שינה טובה ואיכותית מהותית לאורח החיים, לתפקוד היומיומי ולהצלחה שלנו בכל תחומי החיים, ההבנה הזו הובילה אותנו לעסוק במחקר, בפיתוח, בייצור ובשיווק של מוצרים לאיכות השינה, שמטרתם לספק ללקוחות שלנו ברחבי העולם שנת לילה טובה, מדי לילה.
https://mlily.co.il/wp-content/uploads/2016/07/Asset-2-100.jpg

אין כמו שינה
על מזרן MLILY

המוצרים שלנו - המזרנים, המיטות המתכווננות והכריות הם תוצאה של עשרות שנות מחקר של תחום השינה, הנוחות והאיכות ובהתאם פיתחנו חומרי גלם ומוצרים שהפכו אותנו למותג בינלאומי איכותי ומוביל בתחום איכות השינה בעולם.

מנצ׳סטר יונייטד
בוחרים MLILY

אורח החיים המודרני שלנו מהיר ודינמי ואנו נדרשים לספק תוצאות מיטביות מדי יום. השאיפות שלנו גבוהות ויחד עם זאת אנו מחפשים לאזן בין הבית והמשפחה לבין קריירה והגשמה עצמית. כל אלה לא יכולים להתאפשר ללא שינה איכותית, שמאפשרת לנו להירגע, למלא מצברים ולספק לגוף מנוחה מיום ליום. השותפות הגלובלית שלנו עם מותג הספורט המוביל בעולם, מנצ'סטר יונייטד, הובילה לפיתוח מוצרים איכותיים בשיתוף עם הצוות המקצועי של הקבוצה, אשר הותאמו לאנשים בעלי אורח חיים ספורטיבי ואינטנסיבי, מתוך הבנה הדדית כי כדי להוביל, להצטיין ולהצליח עלינו לספק לגוף שלנו את כל צרכיו מדי יום ולישון טוב.
https://mlily.co.il/wp-content/uploads/2016/07/WhatsApp-Image-2017-10-22-at-13.37.09.jpg
https://mlily.co.il/wp-content/uploads/2016/07/Asset-4-100.jpg

איכות
שמתחילה
בחדשנות

אנו משווקים את מוצרי Mlily בעיקר במדינות בהם קיימת מודעות גבוהה לאיכות חיים כמו בריטניה, ארה"ב, קנדה, יפן, סינגפור, אוסטרליה וישראל, כל המוצרים המשווקים בארץ פותחו והותאמו לדרישות הצרכן הישראלי, לאקלים המקומי ולתקני האיכות הישראלים.

יום נפלא
מתחיל בשינה
איכותית

בבסיס העשייה שלנו עומדת התפיסה כי איכות שינה מובילה לאיכות חיים, ההשקעה המתמדת שלנו במחקר הובילה אותנו לפיתוח ולייצור ה-Smartfoam, ספוג הזיכרון שנחשב הטוב ביותר בעולם ומערכת הקפיצים Smart Spring System שהופכת כל מזרן ל"חכם" בעזרת התאמה אינדיבידואלית מושלמת לגוף האדם השוכב עליו.
https://mlily.co.il/wp-content/uploads/2016/07/Asset-3-100.jpg

https://mlily.co.il/wp-content/uploads/2017/08/Asset-9.png

Copyright & Design by OPTIMUM. All rights reserved.